Od stycznia górny próg opłat za śmieci naliczanych metodą wodną
Od 1 stycznia wprowadzimy górny próg opłat za gospodarkę odpadową naliczanych metodą wodną. Nie powinien on przekraczać 150 zł - poinformował w czwartek podczas briefingu wiceminister klimatu i środowiska Jacek Ozdoba.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6107857232606242228)



