Porzucone śmieci w lesie. Pierwszy taki przypadek od 20 lat
Służby leśne i policja ustalają sprawców porzucenia ok. 90 metrów sześciennych śmieci, które znaleziono na terenie Nadleśnictwa Siewierz (woj. śląskie). Wyrzuciła je prawdopodobnie firma zajmująca się odbiorem odpadów gabarytowych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19534285142606242217)


