Warszawa oczyszcza ulice i torowiska zużytą wodą z basenów
Samorząd miasta stołecznego Warszawy systematycznie wykorzystuje wodę z miejskich basenów do porządków na ulicach i torowiskach. W bieżącym roku Zarząd Oczyszczania Miasta zagospodarował w ten sposób 2,5 mln litrów wody. A od początku stosowania tej metody, użyto już łącznie 9 mln litrów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8359233702606241931)


