Warszawa. W parkowych stawach trwa odłów gatunków inwazyjnych
W parkowych stawach w stolicy trwa odłów gatunków inwazyjnych. Pojawił się nowy gatunek obcy – żółw ozdobny, a także inwazyjny przedstawiciel flory – pistia rozetkowata. Przy stawach, gdzie prowadzone są prace można zobaczyć tablice informacyjne dotyczące wspomnianych gatunków inwazyjnych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1462996512606232211)
























