Polacy stworzyli Solace - tani dom plus energetyczny
W Warszawie stanął prototyp pierwszego polskiego domu plusenergetycznego. Solace to dom całoroczny, który generuje więcej energii niż zużywa, jest zrównoważony środowiskowo, a jego wszystkie elementy są dostarczane do właściciela w jednym kontenerze.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=548123632606250543)

