PKP Intercity wdrożyło system do zarządzania energią. W tym roku w wagonach ciepło z OZE
PKP Intercity uruchomiło System Zarządzania Mediami, który ma wspierać optymalizację zużycia energii elektrycznej, gazu i ciepła w obiektach należących do przewoźnika – poinformowała w piątek spółka. W tym roku spółka planuje ogrzewać wagony w całości energią z OZE.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3961201932606231504)








