Nie wywołuj wilka z lasu. Wrocław rusza z drugą edycją kampanii „Dzikie w mieście”
Wrocław po raz kolejny przypomina mieszkańcom, że przestrzeń miejska nie jest wyłącznie domeną ludzi. Rusza druga edycja kampanii „Dzikie w mieście”, której celem jest edukacja dotycząca odpowiedzialnego współistnienia z dzikimi zwierzętami.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5459950532606241424)






