Jubileuszowa edycja  Targów ENEX zapowiada się imponująco. Już od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce spotkają się światowi producenci, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania branżowe.

Zbliżająca się 25. edycja targów odnawialnych źródeł energii będzie rekordowa pod względem wynajętej powierzchni wystawienniczej i liczby zaplanowanych wydarzeń towarzyszących.

Najlepsi w branży energetycznej w Kielcach

Swoją obecność w jubileuszowych Targach ENEX zadeklarowały firmy oferujące m.in. ekologiczne urządzenia i nowoczesne systemy grzewcze oraz wentylacyjne, producenci, instalatorzy i dystrybutorzy najnowszych rozwiązań fotowoltaicznych, kopalnie surowców mineralnych i spółki zrzeszające przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego czy energetycznego, a także przedstawiciele salonów samochodowych prezentujący najnowsze modele aut elektrycznych. W trakcie wydarzenia nie zabraknie omówienia szerokiej oferty kompleksowych rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, czy bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych, a także kwestii związanych z wykorzystaniem systemów fotowoltaiki hybrydowej oraz technologii wodorowych.

W Targach Kielce pojawią się m.in. takie firmy jak SOLTEC, Solplanet, Fronius, Ochsner, Sunprofi, K2 Systems, KENO, Grodno. Na liście Wystawców są już przedsiębiorstwa z Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Chin, czy Australii. Nie zabraknie także najważniejszych instytucji branżowych podejmujących różne działania i inicjatywy proekologiczne.

Targi ENEX – wymiana wiedzy, doświadczeń i kontaktów

Oprócz poznania najnowszych osiągnięć branży energetycznej, targi ENEX to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń podczas konferencji, forów oraz branżowych spotkań. W programie wydarzenia są m.in. Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR + , Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej, Konferencja Energia PL, Salon Elektromobilności z pokazami najnowszych modeli samochodów elektrycznych, GRA MIEJSKA w MIEŚCIEOZE z cennymi nagrodami, Konkursy dla Instalatorów oraz premiery produktowe prezentowane przez największych i najlepszych polskich producentów. Uczestnicy Targów będą mieli okazję spotkać się z najbardziej rozpoznawalnymi polskimi youtuberami zajmującymi się branżą OZE.

Z okazji jubileuszowej edycji targów nie zabraknie także atrakcji dodatkowych i pokazów dla Zwiedzających.

Międzynarodowym Targom Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnym Źródłom Energii ENEX towarzyszyć będą Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce!

Na targi obowiązuje wstęp wolny po zarejestrowaniu: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Więcej informacji na stronie: www.targikielce.pl/enex

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj