Wiceminister klimatu: Przez inwestycje w OZE rozwinęliśmy energetykę prosumencką
Poprzez inwestycje w odnawialne źródła energii (OZE) rozwinęliśmy w kraju energetykę prosumencką – mówił w środę podczas targów ENEX wiceminister klimatu Piotr Dziadzio. Dodał, że w transformacji energetycznej kluczowe jest mądre zarządzenie zasobami i środowiskiem.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6812472982606250742)







![Enex i Ekotech 2018. Zobacz targi od środka! [ZDJĘCIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2018/03/dsc_0025-300x199.jpg)
