Reklama

envicon 2023 ad1a

W czerwcu poznamy najlepszych managerów i inwestycje wod-kan 2017 roku

W czerwcu poznamy najlepszych managerów i inwestycje wod-kan 2017 roku
ko
26.03.2018, o godz. 15:34
czas czytania: około 2 minut
0

Siedem inwestycji i sześcioro managerów – spośród tych zgłoszeń wybrani zostaną zwycięzcy konkursów „Manager Roku 2017 Wod-Kan” oraz „Inwestycja Roku 2017 Wod-Kan”. W Bydgoszczy zebrała się dziś kapituła obu konkursów.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B_ARBENA1_31.08.23-02.03.24

Na zaproszenie organizatorów – miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” oraz Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” – na obrady Kapituły Konkursowej przybyli przedstawiciele stowarzyszeń branżowych.

Ich decyzją w tegorocznej edycji konkursów do kolejnego etapu przeszło sześć zgłoszonych inwestycji do konkursu Inwestycja Roku oraz pięcioro kandydatów do tytułu Manager Roku. Kapituła przegłosowała dodatkowo dwie kolejne nominacje zgłoszone przez organizatorów.

Do II etapu konkursu zakwalifikowano:

– w konkursie „Manager Roku 2017 WOD-KAN”

 1. Andrzej Byrwa, Zakład Gospodarki Komunalnej przy Gminie Przeworsk Sp. z o. o.
 2. Jerzy Pełka, Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Górze Kalwarii
 3. Paweł Jan Turkot, Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne ,,EKO-BABICE” Sp. z o.o.
 4. Mieczysław Kostyra, Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
 5. Ryszard Sobieralski, Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych Sp. z o.o. Nowogard
 6. Andrzej Wójtowicz, Wodociągi Słupsk

– w konkursie „Inwestycja Roku 2017 WOD-KAN”:

 1. Rozbudowa i modernizacja części biologicznej oczyszczalni ścieków z wykorzystaniem technologii BIOGRADEX®, Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne ,,Eko-Babice” Sp. z o.o.
 2. Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody dla miasta Konstantynowa Łódzkiego, PKGKŁ Sp. z o.o.
 3. Modernizacja oczyszczalni ścieków ,,Leśna” pod kątem przystosowania do usuwania związków biogennych, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. o.o. w Tarnowskich Górach
 4. Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Otwocku – zadanie II, III i IV, Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
 5. Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Borne Sulinowo, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. Szczecinek
 6. Montaż ogniw fotowoltaicznych na bazie PWiK, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie
 7. Wysokoefektywne przetwarzanie osadów ściekowych w procesie termicznej hydrolizy i głębokiej fermentacji na oczyszczalni w Tarnowie, Tarnowskie Wodociągi Sp. z o. o.

Kolejnym etapem konkursu będzie głosowanie on-line (rozpocznie się za kilka dni na stronie internetowej www.wodociagi-kanalizacja.abrys.pl), w którym będą mogli uczestniczyć członkowie zwyczajni IGWP i członkowie stowarzyszeń regionalnych. Każdy z konkursów podzielony jest na trzy kategorie: do 30 tys., od 30 tys. do 100 tys. oraz powyżej 100 tys. mieszkańców.

Przyznanie tytułu laureatom obu konkursów nastąpi podczas gali Envicon Water 5 czerwca. Kongres towarzyszy targom Wod-Kan 2018. Podczas uroczystości zostanie też przyznany tytuł „Summa cum laude” za szczególne zasługi dla branży wodno-kanalizacyjnej.

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

envicon 2023 ad1a

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Woda i ścieki
css.php
Copyright © 2023