Samorząd województwa wielkopolskiego organizuje dla firm z regionu kolejną odsłonę konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” – edycja 2021.

Organizator czternastej już edycji konkursu chce wyróżnić firmy, które w sposób wyjątkowy, poprzez swoją kreatywność oraz otwartość na nową myśl naukową wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania.

“Budowa marki Wielkopolska, której nowoczesność oparta jest na silnych i aktywnych podmiotach gospodarczych jest jednym z priorytetów samorządu województwa, a wzmacnianie konkurencyjności regionu jest nierozerwalnie związane z wprowadzaniem innowacji. Wymogi współczesnego rynku sprawiają, że pożądana staje się oferta nowatorska i unikalna. Z każdą edycją podejście do innowacyjności wśród przedsiębiorców jest bardziej dojrzałe i przemyślane, a sam Konkurs zyskuje coraz większą renomę” – czytamy w komunikacie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Na laureatów konkursu czekają nagrody pieniężne oraz promocja w ramach międzynarodowych wystaw marki Wielkopolska i podczas organizowanych wydarzeń o charakterze gospodarczym przez kolejny pełny rok.

“Firmy, które uzyskują tytuł laureata konkursu stają się ambasadorami regionu na arenie międzynarodowej, potwierdzając innowacyjność wielkopolskich przedsiębiorców – zdolność i motywację do ciągłego poszukiwania i wykorzystywania w praktyce wyników badań naukowych i prac rozwojowych, nowych koncepcji, pomysłów i wynalazków” – informuje UMWW.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie wniosku i przesłanie go w formie elektronicznej na adres: drg.sekretariat@umww.pl w nieprzekraczalnym terminie do 12 listopada 2021 r.

Szczegółowe informacje znaleźć można TUTAJ.

Czytaj więcej

Skomentuj