Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Zapraszamy do udziału w 17. Konferencji Wody Opadowe – aspekty prawne, ekonomiczne
i techniczne
, która odbędzie się 18-19 kwietnia 2023 r., w formie online.

Zmiany klimatu, obfite deszcze i nagłe zaskakujące zawirowania pogodowe nie pozostawiają wątpliwości, że w jakikolwiek sposób uda nam się uniknąć konsekwencji, trzeba się na nie przygotować. Duże opady i konieczność odprowadzania w jednym momencie ogromnych ilości wody to zmora wielu zabetonowanych miast. Od kilku lat widać jaskółkę na horyzoncie zmian. Wielu włodarzy miast i gmin, deweloperzy oraz mieszkańcy, zauważają jak ważna jest retencja wody w mieście. Tutaj z pomocą przychodzi zarządzanie zielenią i wodą w mieście oraz interdyscyplinarne działanie przy projektach inwestycyjnych.

Jak połączyć działania wielu podmiotów? Jak zebrać grono interesariuszy, którzy wesprą projekty konstruktywnymi uwagami? Jakie elementy błękitno-zielonej infrastruktury sprawdziły się w polskich miastach? Czy zielony dach może być pretekstem do obniżenia opłaty za wody opadowe? To tylko kilka pytań, na które pojawi się odpowiedź oraz przedstawione zostaną dobre przykłady i rozwiązania, podczas tegorocznej edycji.

Spotkajmy się w gronie ekspertów i praktyków już 18 kwietnia online. Rejestracja i szczegóły dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej pod adresem:
https://wodyopadowe.abrys.pl/

Wszelkie pytania proszę kierować bezpośrednio do project managera
Marty Kazimierczak

tel: +48 784 036 989, e-mail: [email protected]

Serdecznie zapraszamy do udziału 😊

Szczegóły

Kategoria
OCHRONA PRZYRODY
Start:
18 kwietnia 2023
Koniec:
19 kwietnia 2023
Strona internetowa:
https://wodyopadowe.abrys.pl/

Miejsce

ONLINE

Organizator

Abrys

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Zieleń Miejska
Wodociągi i Kanalizacja
Energia i Recykling