Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

28. edycja Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA – targów roślin i ogrodów, odbywająca się co roku w Warszawie, z powodu pandemii wirusa SARS-CoV-2 została przeniesiona na 2-4 września 2021. W tym roku wydarzenie odbędzie się w formule ONLINE!

Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA łączy producentów i obiorców wszystkich sektorów ogrodnictwa ozdobnego. Po raz 28. w dniach 3-5 września 2020 r. mieli oni spotkać się w Warszawie. Pandemia wirusa SARS-CoV-2 i związane z nią ograniczenia pokrzyżowały jednak plany organizatorów imprezy.

W związku wprowadzonymi od 6 czerwca br. regulacjami dotyczącym organizacji targów, które pozostają w konflikcie z ideą bezpośrednich spotkań targowych, a także w trosce o bezpieczeństwo i komfort wystawców oraz odwiedzających targi gości i jakość tworzonego od wielu lat wydarzenia jego organizatorzy – Związek Szkółkarzy Polskich i Agencja Promocji Zieleni zdecydowali, że 28. edycja ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA zostaje przeniesiona na przyszły rok i odbędzie się w dniach 2-4 września 2021.

Szczegóły

Kategoria
ZIELEŃ MIEJSKA
Start:
3 września 2020
Koniec:
5 września 2020
Strona internetowa:
https://zielentozycie.pl/pl/

Miejsce

ONLINE

Organizator

Agencja Promocji Zieleni

Partnerzy wydarzenia

Zieleń Miejska