Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Konferencja Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów. Składowisko odpadów elementów RIPOK jest platformą wymiany doświadczeń pomiędzy osobami zajmującymi się eksploatacją składowisk odpadów a ekspertami oraz miejscem transferu wiedzy ludzi nauki do biznesu.

Tematy tegorocznej konferencji wpisują się w jakże aktualne problemy związane z eksploatacją składowisk odpadów, wynikające ze zmian uwarunkowań prawnych, oraz nowych wyzwań stawianych przez Unię Europejską związanych miedzy innymi z gospodarką o obiegu zamkniętym i efektywnym zarządzaniu energią.

W kontekście zmniejszających się zasobów biogazu składowiskowego, aktualna pozostaje kwestia optymalizacji procesu jego pozyskiwania i przetwarzania jako źródła energii odnawialnej oraz alternatywne metody jego zagospodarowania.

Mając na względzie powyższe, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tegorocznej konferencji, wierząc że miejsce konferencji, ludzie oraz tematy, sprawią że codzienne problemy eksploatacyjne składowisk nie będą Państwa wyzwaniem lecz tylko kolejnym zadaniem do wykonania.

dr inż. Józef Ciuła
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu
Członek Rady Programowej

Relacja z ubiegłorocznej edycji wydarzenia:

Przyszłość składowisk odpadów w Polsce. Czy będzie dla nich miejsce w GOZ?

Szczegóły

Kategoria
GOSPODARKA ODPADAMI
Start:
20 marca 2018
Koniec:
22 marca 2018
Strona internetowa:
https://goo.gl/UwTU97

Miejsce

Hotel Osada Śnieżka
Spacerowa 8-13
Łomnica, dolnośląskie 58-508 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 61 655 81 23

Organizator

Abrys
Telefon:
616558100
Email:
biuro@abrys.pl

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Energia i Recykling