Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

W dniach 21-23 września 2022 r. Wodociągi Białostockie wraz z Politechniką Białostocką organizują ogólnopolską konferencję naukowo-techniczną pn. Wyzwania branży wod-kan w zakresie gospodarki wodno-ściekowej. Konferencja wraz z towarzyszącymi jej wydarzeniami ma na celu zapoznanie uczestników z najnowszymi aspektami bieżącej sytuacji w polskim sektorze wod-kan, umożliwienie pozyskania nowych doświadczeń, wymianę myśli i poglądów wśród branżowych teoretyków i praktyków oraz wypracowanie wspólnych wniosków.

Celem przedsięwzięcia są również z jednej strony – konsolidacja środowiska w obliczu nowych wyzwań, z drugiej – stworzenie okazji przedstawienia swojej działalności, zajmowanej pozycji oraz osiągnięć w dziedzinach od zarządzania, poprzez technikę i technologię, po badania naukowe. W ramach Konferencji odbędzie się debata ekspercka o współczesnych uwarunkowaniach, możliwościach skutecznego funkcjonowania, perspektywach rozwoju oraz nowoczesnych rozwiązaniach w działalności polskiego sektora.

Idea wydarzenia wpisuje się w obchody niedawnego jubileuszu 130-lecia Wodociągów Białostockich, m.in. zostaną też zaprezentowane rezultaty zakończonego w tym roku, największego zrealizowanego dotychczas przez Spółkę, projektu unijnego pt. „Optymalizacja gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta Białegostoku i Gminy Wasilków – I etap”.

Szczegóły i rejestracja na stronie https://www.wobi.pl/konferencja.html

Szczegóły

Kategoria
Start:
21 września 2022
Koniec:
23 września 2022
Strona internetowa:
https://www.wobi.pl/konferencja.html

Miejsce

Białystok