Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Hydro Forum to nowa odsłona mającej wieloletnią tradycję Zachodniej Konferencji Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji. Spotykamy się od kilkunastu lat, aby w gronie specjalistów porozmawiać o tym, co jest w branży aktualne, warte zmian czy inwestowania.

W poszukiwaniu nowych koncepcji i rozwiązywaniu bieżących problemów bardzo istotna jest także inspiracja, dlatego prezentacjom i panelom eksperckim towarzyszą spotkania z zawodowcami z innych branż niż wodociągowa. Mirosław Hermaszewski, Iwona Guzowska, Wojciech Cejrowski czy profesor Jerzy Bralczyk to tylko niektórzy goście, którzy zgodzili się opowiedzieć uczestnikom konferencji o swoich zawodowych i osobistych wyzwaniach.

Częścią naszej działalności są sprawna komunikacja, współpraca z mediami czy ciekawe rozwiązania promocyjne skierowane do odbiorców naszych usług. W związku z tym od kilku lat spotykamy się i dyskutujemy podczas panelu marketingowego.

Od początku działalności naszą naczelną zasadą było stworzenie wydarzenia, na które po prostu będzie przyjeżdżało się z przyjemnością: po dawkę solidnej wiedzy, ale również koleżeńskie spotkania i życzliwą atmosferę. Jeśli sądzić po niesłabnącym zainteresowaniu i frekwencji – udaje się to rokrocznie. Do zobaczenia w Kocierzu!

Szczegóły

Kategoria
WODA I ŚCIEKI
Start:
21 września 2022
Koniec:
23 września 2022
Strona internetowa:
https://hydroforum.com.pl/

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Wodociągi i Kanalizacja