Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Konferencja podsumowująca Projekt pn.” System monitorowania efektywności miasta inteligentnego w ramach audytu miejskiego”
Konferencja poświęcona realizacji projektu pn. „System monitorowania efektywności miasta inteligentnego w ramach audytu miejskiego” nagrodzonego dotacją ze środków unijnych w konkursie Ministerstwa Rozwoju (obecnie Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej) pn. „HUMAN SMART CITIES. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”.

O czym będziemy mówić ?

Chcemy przybliżyć Państwu tematykę związaną z danymi miejskimi, współtworzeniem miasta razem z mieszkańcami. Przedstawione zostaną efekty toczącego się przez ostatnie 3 lata projektu, realizowanego przez Miasto Kielce wraz z naszymi Partnerami – Politechniką Świętokrzyską i Uniwersytetem im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wraz z przedstawicielami Ministerstwa Funduszy i Rozwoju Regionalnego oraz innych Miast realizujących swoje projekty w ramach Konkursu “Human Smart Cities – miasta współtworzone przez mieszkańców” zostaną przedstawione efekty wdrożeń w Lublinie, Siemianowicach Śląskich, Pleszewi

Szczegóły

Kategoria
SMART CITY
Start:
17 października 2022
Koniec:
18 października 2022
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://smartcity.kielce.eu/konferencja.html

Organizator

Urząd Miasta Kielce

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny