Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu „Prawo wod-kan w praktyce”, które firma Abrys organizuje wspólnie z ekspertami z Kancelarii Jerzmanowski i Wspólnicy z Poznania. Szkolenie pt. „Ścieki przemysłowe po nowelizacji Prawa wodnego” odbędzie się w formule on-line 21 marca 2022 r.

Poprowadzi je zespół cenionych w branży prawników w składzie: mec. Łukasz Ciszewski oraz mec. Mateusz Faron z Kancelarii Jerzmanowski i Wspólnicy.

———————————–

Szkolenie obejmować będzie dwa obszary tematyczne:

1 obszar: Wydawanie pozwoleń wodnoprawnych na wprowadzanie ścieków przemysłowych i rola przedsiębiorstwa wod-kan w tym procesie.

2 obszar: Praktyczne aspekty odprowadzania ścieków przemysłowych przez przedsiębiorstwa wod-kan – zgody, umowy – czyli jak przygotować się do świadczenia usług na rzecz dostawcy ścieków przemysłowych

———————————–

Proponujemy Państwu warsztaty on-line, które można obejrzeć niezależnie od sytuacji. Podane dokładnie w tej samej formie, jak podczas wydarzeń stacjonarnych.

Podczas szkolenia, oprócz transmisji głosu i wizerunku prelegenta na monitorze będzie wyświetlana prezentacja, którą również otrzymają Państwo w wersji elektronicznej. Udostępnimy Państwu także czat, na którym będziecie mogli zadawać pytania naszym ekspertom, wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami.

Każda kwestia zostanie rozpatrzona. Nie zostawimy Państwa z pytaniami bez odpowiedzi!

———————————–

Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie: prawowodkan.abrys.pl

Szczegóły

Kategoria
WODA I ŚCIEKI
Data:
21 marca 2022
Czas:
08:00-17:00
Strona internetowa:
https://prawowodkan.abrys.pl/

Miejsce

ONLINE

Organizator

miesięcznik “Wodociągi-Kanalizacja”

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny
Wodociągi i Kanalizacja