Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Wydawnictwo Inżynieria zaprasza na Konferencję “Renowacja wykładzinami (rękawami) utwardzanymi na miejscu”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30.03-01.04.2022 r. w Łodzi oraz w formule online.

Technologia CIPP (ang. Cured in Place Pipe), czyli renowacja sieci za pomocą rękawów utwardzanych na miejscu, to nie tylko jedno z najpopularniejszych obecnie rozwiązań do odnowy rurociągów. To również technologia, która ma ogromny potencjał rozwojowy, a to sprawia, że jest stale unowocześniana i dopracowywana.

Krótki czas realizacji zlecenia, efektywność i jakość wykonanych prac są obecnie jeszcze ważniejsze. Mimo trwającej na całym świecie pandemii COVID-19 prace w zakresie utrzymania infrastruktury podziemnej nie mogą ustać, co więcej, należy je prowadzić jak najszybciej i bez komplikacji. Branża renowacyjna nieprzerwanie realizuje kolejne inwestycje, potrzebuje jednak również wsparcia w postaci platformy wymiany doświadczeń.

Wydarzeniem, które już od pięciu lat wspiera branżę w zakresie zdobywania wiedzy w obszarze renowacji rurociągów z wykorzystaniem wykładzin CIPP oraz wymiany doświadczeń pomiędzy wykonawcami, inwestorami oraz producentami, jest konferencja „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”. Odpowiadając zatem na zapotrzebowanie branży, organizatorzy zapraszają na jej 6. edycję.

Szczegóły

Kategoria
WODA I ŚCIEKI
Start:
30 marca 2022
Koniec:
1 kwietnia 2022
Strona internetowa:
https://konferencje.inzynieria.com/cipp2022/

Miejsce

Łódź

Organizator

Wydawnictwo Inżynieria