Reklama

ad1a webinar ZSSEIE Pracodawcy GOZ [08.06-17.06.26]

Zieleń miejska

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Nowy park w Szczecinie już w lipcu

Nowy park w Szczecinie już w lipcu

15.05.2017
jw
0

Budowa nowego parku na osiedlu Majowym w Szczecinie nabrała błyskawicznego tempa. Miejsce gotowe będzie już w lipcu, choć początkowo zakładano, że budowa zakończy się we wrześniu.

Ekspert: w miastach potrzebne są duże drzewa, a nie ich sadzonki

Ekspert: w miastach potrzebne są duże drzewa, a nie ich sadzonki

15.05.2017
jwo
0

Produkują tlen, nawilżają i oczyszczają powietrze, ułatwiają retencjonowanie wody i obniżają temperaturę w czasie upałów – drzewa, czyli "zielona infrastruktura", poza estetyczną, pełni w mieście wiele ważnych funkcji. Jednak, jak mówi PAP dr Dominik Drzazga z UŁ, w miastach potrzebne są duże drzewa, a nie ich sadzonki.

Branża deweloperska pomoże przy programie Mieszkanie Plus

Branża deweloperska pomoże przy programie Mieszkanie Plus

15.05.2017
jwo
0

Spodziewaliśmy się włączenia deweloperów w program Mieszkanie plus - powiedział PAP Konrad Płochocki, dyrektor generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD). Ocenił, że zaangażowanie sektora prywatnego w realizację tak skomplikowanego programu jest dobrą decyzją.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026