Na internetowej mapie Warszawy można od teraz znaleźć szczegółowe informacje na temat terenów zieleni. Dane są bardzo obszerne i pozwalają nawet na sprawdzenie obwodu pnia lub wysokości wybranego drzewa.

Na mapie Warszawy (którą można znaleźć TUTAJ) – w nowej kategorii „zieleń” – umieszczono dane z bazy administrowanej przez Biuro Ochrony Środowiska. Można tam znaleźć szczegółowe informacje o obiektach znajdujących się przy ulicach, w parkach, zieleńcach i na miejskich skwerach (nazwie polskiej i łacińskiej, numerze inwentaryzacyjnym a nawet obwodzie pnia i wysokości danego drzewa).Nowa kategoria ma być sukcesywnie uzupełniana i aktualizowana.

Co ciekawe, na dostępnej  mapie stolicy można znaleźć również informacje m.in. o podziale administracyjnym stolicy, planach zagospodarowania przestrzennego, drogach dla rowerów, dostępności obiektów dla osób z niepełnosprawnościami, historycznych granicach Warszawy a także o miejskich nieruchomościach przeznaczonych na sprzedaż i wynajem (zawierająca nieruchomości planowane do sprzedaży, przeznaczone – tzn. posiadające zarządzenie o przeznaczeniu do sprzedaży oraz ogłoszone – tzn. posiadające zarządzeniu o ogłoszeniu przetargu) a także nieruchomości do wynajęcia w przetargu, konkursie ofert i poza konkursem.

mapa1

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj