Reklama

AD1A STIHL [01.05-24.05.2024]

"5 lat jak jeden dzień". Prezes ZWKiUK w Świebodzinie Dariusz Gusta odchodzi ze stanowiska

R.G.
13.05.2024, o godz. 14:24
czas czytania: około 2 minut
0

Dziś, 13 maja 2024 r., w siedzibie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych w Świebodzinie, uroczyście pożegnano dotychczasowego prezesa zakładu Dariusza Gustę. Z tej okazji padło szereg ciepłych słów. Podkreślano przede wszystkim wkład dotychczasowego prezesa w rozwój firmy i podwyższanie jakości usług na rzecz mieszkańców.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b Biuro Rozwoju Gdańska – rekrutacja [26.04.24-25.05.24]

Jak piszą na facebookowym profilu przedstawiciele ZWKiUK: „Przez ponad 5 lat pracy na stanowisku Prezesa ZWKiUK Sp z o.o., podejmował Pan wiele cennych działań i trudnych decyzji, które w ogromnym stopniu poprawiły jakość życia mieszkańców gminy Świebodzin. Jako zakład staliśmy się otwarci dla mieszkańców, dostosowując i wprowadzając szereg udogodnień na naszej stronie w formie formularzy i Internetowego Biura Obsługi Klienta. Wybudowaliśmy i zmodernizowaliśmy sieci wodociągowe i kanalizacyjne. Ba! Staliśmy się też samowystarczalni energetycznie, prawie w 50% w czasie znacznego wzrostu cen za energię.” – zaznaczają pracownicy ZWKiUK w Świebodzinie. 


 

Przedstawiciele ZWKiUK, zauważają też, że powyższy opis dotyczy jedynie ułamka inwestycji i przedsięwzięć które pod kierownictwem odchodzącego prezesa zrealizowano, dzięki czemu, jak to wyrażono:

„Wspólne działania spowodowały, że staliśmy się wzorem do naśladowania. Profesjonalizm, determinacja, ogromna wiedza i dążenie do rozwoju towarzyszyły nam każdego dnia, co przełożyło się na dobrą sytuację spółki. To wielkie szczęście mieć takiego nauczyciela, dla którego cierpliwość, wyrozumiałość i poświęcenie to nie tylko puste słowa, a uśmiech, i pomocna dłoń, to droga do celu jakim jest wiedza, która pozostanie na zawsze”. 

Zastępca prezydenta Nowej Soli

Pracownicy Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych w Świebodzinie do pożegnania i podsumowania swojej współpracy z prezesem Dariuszem Gustą dołączyli też życzenia owocnej realizacji nowych wymagających zadań. 

Dariusz Gusta rozpoczyna nowy rozdział zawodowej drogi na stanowisku zastępcy prezydenta Nowej Soli.  

Dodajmy, że Dariusz Gusta także pożegnał się z pracownikami ZWKiUK za pośrednictwem mediów społecznościowych:

 

Udostępnij ten artykuł:

Reklama

baner poziomy technologie wod-kan webinarium 23 maja [06.05-23.05.24]

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad1d MBP [12.04-27.05.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

baner poziomy MAGAZYNOWANIE ODPADÓW webinarium 27 maja [06.05-27.05.24]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Woda i ścieki
css.php
Copyright © 2024