Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Aktualności

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przegląd Komunalny z nowym logo

Przegląd Komunalny z nowym logo

14.03.2011
portalkomunalny.pl
0

„Przegląd Komunalny” - znane czasopismo w branży gospodarki odpadami - zyskał nowe, odświeżone logo.

Projekty środowiskowe najszybciej realizowane

Projekty środowiskowe najszybciej realizowane

14.03.2011
portalkomunalny.pl
0

Zakontraktowano już 100 proc. alokacji w ramach Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2004-2009. Najwyższym wskaźnikiem tempa realizacji mogą pochwalić się projekty z zakresu ochrony środowiska.

Zmiany klimatu: unijny plan działania

Zmiany klimatu: unijny plan działania

14.03.2011
portalkomunalny.pl
0

Komisja Europejska przyjęła plan działania, którego celem jest przekształcenie do 2050 r. Unii Europejskiej w konkurencyjną gospodarkę niskoemisyjną. W planie działania opisano racjonalny pod względem kosztów sposób osiągnięcia celu polegającego na zmniejszeniu do 2050 r. emisji gazów cieplarnianych o 80-95 proc. w porównaniu z poziomem z roku 1990.

Resort środowiska krytykuje plany KE

Resort środowiska krytykuje plany KE

10.03.2011
portalkomunalny.pl
0

Brak analizy skutków głębokich redukcji emisji gazów cieplarnianych dla poszczególnych państw członkowskich oraz mało realistyczna wizja niemal całkowitej eliminacji emisji z sektora elektroenergetycznego – tak resort środowiska komentuje opublikowaną przez Komisję Europejską mapę drogową przejścia do konkurencyjnej gospodarki niskoemisyjnej we Wspólnocie w 2050 r.

Rewitalizacja drogi wodnej

Rewitalizacja drogi wodnej

10.03.2011
portalkomunalny.pl
0

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaakceptował przejęcie przez powiat ełcki prac nad przygotowaniem koncepcji rewitalizacji drogi wodnej między Krainą Wielkich Jezior Mazurskich a Kanałem Augustowskim. Projekt współfinansowany będzie z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026