Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Aktualności

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Vikersund w obliczu smrodu – mieszkańcy alarmują

Vikersund w obliczu smrodu – mieszkańcy alarmują

24.02.2025
JSK
0

Mieszkańcy Vikersund, norweskiego miasta znanego z prestiżowej skoczni narciarskiej, przeżywają trudne chwile. W dniach 14-16 marca odbędzie się tam finał zawodów Raw Air, tymczasem okolicę opanował intensywny, trudny do zniesienia odór.

Dolnośląskie. Odbudowa mostów w gminie Międzylesie po powodzi.

Dolnośląskie. Odbudowa mostów w gminie Międzylesie po powodzi.

24.02.2025
JSK/PAP
0

W gminie Międzylesie konieczna jest odbudowa dwunastu mostów, które zostały uszkodzone lub całkowicie zerwane w wyniku wrześniowej powodzi. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zadeklarowała przekazanie 7 mln zł na odbudowę infrastruktury w czterech gminach, w tym w Międzylesiu.

W Puszczy Świętokrzyskiej mają powstać trzy nowe rezerwaty przyrody

W Puszczy Świętokrzyskiej mają powstać trzy nowe rezerwaty przyrody

24.02.2025
pap/jw
0

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu zaproponowała trzy nowe rezerwaty przyrody w Nadleśnictwie Suchedniów (Świętokrzyskie). Chroniłyby one najcenniejsze fragmenty ekosystemów leśnych w tej części Puszczy Świętokrzyskiej – m.in. bory jodłowe i lasy bukowe.

NFOŚiGW wnioskuje o 2 mld zł do EBI m.in. na produkcję biometanu

NFOŚiGW wnioskuje o 2 mld zł do EBI m.in. na produkcję biometanu

24.02.2025
KP/PAP
0

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej złożył do EBI wnioski o 2 mld zł na dwa nowe programy wsparcia wysokosprawnej kogeneracji z biogazu oraz produkcji biometanu, którym można np. tankować autobusy miejskie – przekazała PAP prezes Funduszu Dorota Zawadzka-Stępniak.

Mazowieckie. Plaga starych opon porzuconych przy drogach w powiecie radomskim

Mazowieckie. Plaga starych opon porzuconych przy drogach w powiecie radomskim

24.02.2025
KP/PAP
0

Drogowcy z powiatu radomskiego zmagają się z prawdziwą plagą. W ostatnich tygodniach zebrali blisko 200 starych opon porzuconych w rowach wzdłuż dróg powiatowych w okolicach Radomia. Prawdopodobnie pozbywają się ich zakłady wulkanizacyjne lub przedsiębiorcy, chcący uniknąć kosztów utylizacji.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026