Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Dotacja na termomodernizację

Dotacja na termomodernizację
22.10.2009, o godz. 13:09
czas czytania: około 1 minuty
0

Blisko 1,4 mln zł wpłynęło na konto gminy Jarocin. Dotacją - w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego - zostały objęte zakończone w ub. roku inwestycje termomodernizacyjne trzech szkół oraz budynku Straży Miejskiej.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Wypłata z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, który jest instytucją wspomagającą NMF to jak dotąd jedna z największych dotacji, jaką udało się pozyskać gminie Jarocin, a także samorządom z regionu południowej Wielkopolski. Warunkiem otrzymania pieniędzy było spełnienie warunków ekologicznego projektu czyli "poprawa oddziaływania na środowisko poprzez realizację działań termomodernizacyjnych w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Jarocin".

Norweska dotacja stanowi ok. 80 proc. wartości zleconych oraz w całości sfinansowanych przez gminę Jarocin inwestycji: termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Jarocinie, Zespołu Szkół w Wilkowyi, Zespołu Szkół w Cielczy oraz budynku Straży Miejskiej. We wszystkich czterech przypadkach w ramach prac wymieniono okna, drzwi, ocieplono ściany oraz sufity. Całkowicie zmodernizowano także zawory termostatyczne instalacji centralnego ogrzewania.

źródło: jarocin.pl

Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026