Rybnickie Służby Komunalne przygotują skwer z drzewami i ławkami - powstanie on w miejscu, gdzie dotychczas mieszkańcy urządzili sobie dziki parking.
Na początku 2022 r. ma być gotowy nowy wiadukt nad ul. Bolesława Krzywoustego w Poznaniu. Zastąpi on dotychczasowy obiekt w ciągu ul. Kurlandzkiej. Obecnie użytkowana konstrukcja łącząca Żegrze i Chartowo jest w złym stanie technicznym.
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie dokonało pierwszych wyliczeń wydatków, jakie poniosło na walkę z koronawirusem. Od ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego do chwili obecnej miejski przewoźnik wydatkował już ten cel już blisko 900 tys. zł.
Ponad 57 mln złotych może otrzymać województwo opolskie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Środki mają zostać przeznaczone na 39 zadań związanych z drogami gminnymi i powiatowymi w regionie.
W walce z koronawirusem dezynfekowane są przestrzenie publiczne w wielu miastach - nie inaczej jest w Rybniku. To ważne działanie profilaktyczne w walce z pandemią.











