Do 23 września br. można przesyłać zgłoszenia do wyjątkowego Konkursu. Kto może zdobyć Nagrodę Pracy Organicznej im. Wojciecha Dutki? Izby branżowe, przedsiębiorcy, organizacje samorządowe – związki międzygminne, administracja publiczna, a także naukowcy, liderzy społeczni, publicyści oraz organizacje pozarządowe, które aktywnie działają na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Nagroda Pracy Organicznej w Ochronie Środowiska im. Wojciecha Dutki to inicjatywa, której celem jest uhonorowanie osiągnięć wyjątkowych osób oraz organizacji, przedsiębiorstw i instytucji, działających na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz propagujących postawy promujące ochronę środowiska w całym swoim życiu.

Statuetki są wręczane podczas uroczystej Gali międzynarodowego Kongresu ENVICON, która w tym roku odbędzie się 18 października w Poznaniu.

W tym roku odbywa się już XXI edycja Konkursu „Nagroda Pracy Organicznej w Ochronie Środowiska im. Wojciecha Dutki”. Jej pierwszym laureatem jest prof. Maciej Nowicki, który przez te wszystkie lata niezmiennie angażuje się w rozwój i propagowanie idei Konkursu, a także Przewodniczy Kapitule Konkursu.

W ciągu dwóch dekad Nagrodą uhonorowano grono wyjątkowych osobowości – wybitnych naukowców, działaczy, społeczników oraz dziennikarzy. Aby przypomnieć ich niezwykłe historie i osiągnięcia, wydano książkę „Dwie dekady nagrody pracy organicznej”, która jest dostępna w Wydawnictwie ABRYS i na stronie: Dwie dekady nagrody pracy organicznej

Więcej informacji, w tym regulamin i formularze zgłoszeń są dostępne na stronie: https://npo.abrys.pl/


Kryzys energetyczny, problemy z nadmiarem odpadów, deficyt wody i susza – to tylko niektóre z zagadnień jakie będą omawiane podczas najważniejszego wydarzenie w branży ochrony środowiska już w październiku w Poznaniu – szczegóły, program i rejestracja na:

Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON


Najważniejsze wydarzenie w branży ochrony środowiska już w październiku w Poznaniu

Czytaj więcej

Skomentuj