Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Energia i recykling

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Tauron chce zainwestować 200 mln zł w Opolskiem

Tauron chce zainwestować 200 mln zł w Opolskiem

19.10.2020
PAP
0

Do końca br. Tauron Dystrybucja chce zainwestować w województwie opolskim 200 mln zł. Jak poinformowała spółka, w ub. r. na tym terenie wykonano prace o wartości 121 mln zł. Celem inwestycji jest poprawa stanu sieci elektroenergetycznych oraz przygotowanie infrastruktury do potrzeb powstających w regionie nowych odbiorców.

Elektrownia atomowa w Fukushimie. Czy woda z reaktora trafi do morza?

Elektrownia atomowa w Fukushimie. Czy woda z reaktora trafi do morza?

19.10.2020
PAP
0

Rząd Japonii podjął nieoficjalnie decyzję o uwolnieniu do morza wody, zawierającej substancje radioaktywne z elektrowni jądrowej Fukushima - poinformowały w piątek japońskie media. Według operatora elektrowni woda ta nie stanowi już żadnego zagrożenia dla środowiska.

Forum Energii i Recyklingu on-line już 21 i 22 października - zapraszamy!

Forum Energii i Recyklingu on-line już 21 i 22 października - zapraszamy!

18.10.2020
Dominik Szymański
0

Już w przyszłym tygodniu - w środę i czwartek - redakcja "Energii i Recyklingu" zaprasza, wspólnie z Klastrem Gospodarki Odpadowej i Recyklingu na 20. Forum Energii i Recyklingu. Niestety, wprowadzenie na terenie Poznania czerwonej strefy oznacza odwołanie targów POLECO, których Forum od 20 lat jest częścią. To oznacza, że konferencja odbędzie się na internetowej platformie ZOOM. 

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026