Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Energia i recykling

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Jarocin łączy gminne instytucje w komunalną sieć energetyczną

Jarocin łączy gminne instytucje w komunalną sieć energetyczną

08.09.2022
Bartłomiej Leśniewski
0

Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina, oraz prezesi sześciu spółek komunalnych podpisali list intencyjny dotyczący zaprojektowania i wybudowania połączenia kablowego pomiędzy spółkami miejskimi. Dzielić się ma ona energią produkowaną m.in. w Wielkopolskim Centrum Recyklingu

Rząd wskazuje na węgiel. Ma

Rząd wskazuje na węgiel. Ma "współpracować z OZE"

07.09.2022
PAP/dom
0

Węgiel i OZE mogą doskonale ze sobą współpracować – przekonywał we wtorek w Karpaczu wiceminister klimatu i środowiska Ireneusz Zyska. Przypomniał, że polska energetyka jeszcze przez długie lata będzie potrzebować węgla, rozwijając jednocześnie źródła odnawialne i jądrowe.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026