Reklama

AD1A Targi Norymberga S.C. [20.05-28.06.24]

Gmina Władysławów z rządową dotacją

Gmina Władysławów z rządową dotacją
R.G.
15.05.2024, o godz. 11:19
czas czytania: około 2 minut
0

Gmina Władysławów (woj. wielkopolskie, pow. turecki), przystępuje do realizacji dwóch nowych inwestycji drogowej i wodociągowo-kanalizacyjnej. Na jedną z nich samorząd gminny pozyskał dofinansowanie z Państwowego Funduszu Celowego – Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie ponad 1 mln zł.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b Biuro Rozwoju Gdańska – rekrutacja [26.04.24-25.05.24]

Umowę na wykonanie inwestycji pn. „Budowa drogi w miejscowości Mariantów – Władysławów – działki wraz z infrastrukturą towarzyszącą”, gmina podpisała z wykonawcą inwestycji Piotrem Druchlińskim prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą: KOST-BUD Druchliński Piotr z siedzibą w miejscowości Jaroszyn Kolonia.

Zakres robót obejmuje: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, krawężniki, obrzeża, ławę, nawierzchnię jezdni i zjazdów, rury przepustowe, pobocza, kanał technologiczny, roboty wykończeniowe, przebudowę linii kablowej NN oraz odwodnienie.

Dofinansowanie z RFRD

Roboty objęte niniejszą umową zostaną wykonane w terminie do 30 listopada 2024 r., zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia i złożoną ofertą.

Realizacja przedmiotowego przedsięwzięcia możliwa jest m.in. dzięki pozyskaniu przez Gminę Władysławów dofinansowania z Państwowego Funduszu Celowego – Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 1.001.995,35 zł. Całkowita wartość zadania pn. „Budowa drogi w miejscowości Mariantów – Władysławów – działki wraz z infrastrukturą towarzyszącą” zgodnie z zawartą umową z Wykonawcą to 1.195.179,67 zł.

Rozbudowa gminnej sieci kanalizacyjnej

Kolejną umowę o roboty budowlane pomiędzy Wójtem Gminy Elżbietą Klanowską reprezentującą Gminę Władysławów przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Marzeny Ressel, a Wykonawcą Zbigniewem Marzolem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą: Zbigniew Marzol – Instalacje Wod. – Kan. i C.O. z siedzibą w miejscowości Wyszyna na wykonanie inwestycji pn. ,,Budowa gminnej sieci kanalizacji sanitarnej w m. Władysławów – obręb Mariantów i obręb Władysławów”.

Zakres robót obejmuje budowę kanalizacji sanitarnej o długości 388,0 m. Roboty objęte niniejszą umową zostaną wykonane w terminie do 30 września 2024 r., zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia i złożoną ofertą. Całkowita wartość zadania pn. ,,Budowa gminnej sieci kanalizacji sanitarnej w m. Władysławów – obręb Mariantów i obręb Władysławów” zgodnie z zawartą umową z wykonawcą to 380.619,76 zł.

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad1d MBP [12.04-27.05.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

baner poziomy MAGAZYNOWANIE ODPADÓW webinarium 27 maja [06.05-27.05.24]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Woda i ścieki
css.php
Copyright © 2024