Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Inowrocław: niszczyli mienie komunalne, teraz zapłacą

Inowrocław: niszczyli mienie komunalne, teraz zapłacą
03.11.2009, o godz. 13:13
czas czytania: około 1 minuty
0

430 zł – to wysokość szkód, jakie poczynili na miejskich wiatach trzej wandale. Ich chęć do niszczenia publicznego mienia być może przystopują orzeczone kary.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Chuliganami dewastującymi publiczne mienie okazali się: 17-, 20- i 23-latkowie. Najmłodszy z nich w połowie października br. uszkodził wiatę przystankową przy ul. Roosevelta. Wypchnięcie trzech płyt poliweglanowych kosztować go będzie 210 zł (takie straty poniosło miasto i teraz wandal zwróci ich równowartość). Sąd orzekł wobec niego także karę miesiąca ograniczenia wolności zobowiązując go w tym czasie do nieodpłatnej, kontrolowanej i dozorowanej pracy społecznej w wymiarze 20 godz. na rzecz Zakładu Robot Publicznych. 

Również w taki sposób ukarany został za swoje wykroczenie kolejny chuligan. 20-latek pod koniec września br. zdewastował wiatę przy al. Niepodległości. Szkody, jakie spowodował tym dla Miasta, w wysokości 150 zł będzie musiał zwrócić, a ponadto przez miesiąc wykonywać będzie przez 30 godzin. pracę społeczną w ZUOK-u.

Finansową restrykcję za uszkodzenie wiaty przystankowej przy ul. Roosevelta nałożył sąd także na 23-latka. Orzekł wobec niego łącznie kwotę 270 zł, z czego 70 zł to zwrot tytułem szkód wyrządzonych Miastu.

źródło: inowroclaw.pl

Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026