1 / 6

Już w najbliższy czwartek 21 lutego redakcja miesięcznika „Zieleń Miejska” zaprasza na jedno z najważniejszych polskich wydarzeń poświęconych architekturze krajobrazu – Forum Miejska Sztuka Ogrodowa. We wtorek kończą się bezpłatne zapisy na to wydarzenie.

Tegoroczne Forum, które już po raz trzynasty odbędzie podczas targów Gardenia w Poznaniu, poświęcone będzie w tym roku profesji architekta krajobrazu – zawodu, który daje ogromne możliwości i w którym nie brak wyzwań.

Na gości czekać będzie grono profesjonalistów reprezentujących różne zawody związane z szeroko pojętą architekturą krajobrazu. Oprócz wykładów dla uczestników Forum przygotowano również panele dyskusyjne. Podczas wymiany zdań z prelegentami pozyskać będzie więc można cenną wiedzę bezpośrednio u źródła.

XIII Forum Miejska Sztuka Ogrodowa odbędzie się 21 lutego 2019 r. na parterze pawilonu 15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Potrwa od godziny 10.00 do 16.00. Zarejestrować można się do wtorku (do godziny 12.00) na stronie zielenmiejska.abrys.pl. Po tym terminie zgłoszenia przestaną być przyjmowane. Aby wejść na teren MTP wystarczy podać swoje nazwisko oraz cel – Forum MSO.

Czytaj więcej

Skomentuj