W tym roku Zarząd Zieleni Miejskiej we Wrocławiu zaopatrzy w nowoczesne toalety Parki Szczytnicki, Skowroni, Strachociński, Zachodni i skwer przy Purkyniego.

To takie same obiekty, jakie niedawno zostały zamontowane na Polanie Karłowickiej, w Parku Klecińskim i przy Górce Skarbowców.

Wnętrza toalet są zabezpieczone przed zniszczeniami i w pełni zautomatyzowane (również w kwestii czyszczenia). Poza tym będą doglądane przez obsługę.

toaleta w parku

Na koniec weekendu trochę przyziemnie, trochę rozrywkowo 🙂 toalety w parkach. W tym roku Zarząd Zieleni Miejskiej zaopatrzy w nie parki Szczytnicki, Skowroni, Strachociński, Zachodni i skwer przy Purkyniego. To takie same obiekty jakie niedawno zostały zamontowane na polanie Karłowickiej, w parku Klecińskim i przy górce Skarbowców. Wnętrze zabezpieczone przed zniszczeniami, ale w pełni zautomatyzowane i gra muzyka…

Gepostet von Zielony Wrocław am Montag, 6. Januar 2020

O istocie stawiania nowych szaletów we Wrocławiu świadczy m.in. wygrany projekt Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego z 2017 roku: “Toalety we Wrocławskich parkach i na terenach rekreacyjnych”. Do wydania przeznaczona została kwota 900 tys. zł, co wystarczyło na wybudowanie trzech szaletów. Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem, głosowało na niego prawie 11 tys. osób.

Toaleta powstała już we wspomnianych lokalizacjach: na Polanie Karłowickiej, kolejna jest budowana przy Górce Skarbowców w Parku Grabiszyńskim.

Czytaj więcej

Skomentuj