Bytom. Jest umowa na rewitalizację zabytkowej spalarni odpadów
Przedstawiciele Bytomskich Wodociągów oraz wykonawcy podpisali w środę umowę na pierwszy etap rewitalizacji zabytkowej spalarni odpadów wraz z otoczeniem. Ma tam powstać centrum edukacyjne związane m.in. z hydrologią.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3702829982606232239)
























