1 / 2

Innowacyjne maszyny ogrodnicze i komunalne, nowości z kategorii urządzeń do pielęgnacji terenów zieleni, szeroka oferta sprzętu do utrzymania pól golfowych, a także prezentacja katalogów na 2020 r., możliwość wymiany wiedzy, doświadczeń oraz śledzenia najnowszych trendów branżowych – tak w skrócie można opisać zbliżającą się premierową edycję Targów GREEN AREA SHOW.

Targi Green Area Show odbędą się w dniach 2-3 października na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. To zupełnie nowe wydarzenie w branży ogrodniczej o formule skierowanej tylko do profesjonalnych zwiedzających. Do udziału zaproszeni są m.in.: przedstawiciele zakładów komunalnych, pracownicy zakładów zieleni miejskiej, właściciele i zarządcy ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, firmy wykonujące ogrody i architekci krajobrazu. Pierwsza edycja wydarzenia z pewnością będzie też interesująca dla właścicieli firm budowlanych, deweloperów, zarządców dróg i nieruchomości, kadry zarządzającej z największych sieci handlowych oraz właścicieli sklepów internetowych.

Najnowsze trendy

Dla zwiedzających targi będą okazją do poznania najnowszych trendów branżowych i wymiany poglądów. To także idealny czas na to, by przeprowadzić bezpośrednie rozmowy z obecnymi partnerami biznesowymi i potencjalnie nowymi kontrahentami. Uczestnicy będą mogli również podzielić się swoją opinią z dotychczasowymi dostawcami na temat marki i produktów. Dla wystawców Green Area Show to możliwość wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów oraz ich szerokiego promowania wśród profesjonalistów. Obecność na wydarzeniu z korzyścią przełoży się również na proces umacniania wizerunku firmy na rynku.

Clou programu

Istotnym punktem programu będą dynamiczne pokazy maszyn, urządzeń i sprzętu ogrodniczego, komunalnego i golfowego na powierzchniach demonstracyjnych. Uczestnicy targów na terenie zewnętrznym będą mogli poznać praktyczne zalety takich marek, jak: AL-KO, AVANT, HONDA, HUSQVARNA, JOHN DEERE, ISEKI, KUBOTA, WIEDENMANN i wielu innych. Wśród wystawców nie zabraknie również firmy VICTUS z marką OLEO MAC i PERFETTO z urządzeniami TORO. Pojawią się też przedstawiciele z pozostałych sektorów ogrodniczych, jak: opryskiwacze, nawozy, nasiona, torfy, podłoża, chemia ogrodowa. Podczas targów będzie można porozmawiać z przedstawicielami takich firm, jak: MALOEX, BROSS, GRUPA INCO, ML, INTERMAS POLSKA, KALNAS, AGARIS POLAND, LASLAND, KRONEN, GEO POLSKA, AGRIMPEX i innych. Bardzo interesująco zapowiada się także prezentacja nowości maszynowych na sezon 2020 w strefie ECO sprzętu. Rozmowy kuluarowe będzie można przeprowadzić w specjalnie wydzielonej strefie VIP.

Podczas targów odbędzie się również cykl paneli dla zarządców zieleni miejskiej. Trend na „zielone miasta” to nie chwilowa moda, lecz wynik rosnącej świadomości społeczeństwa, która przekłada się na lepsze samopoczucie mieszkańców. Celem 1. Forum Zarządcy Zieleni jest propagowanie sprawdzonych rozwiązań w zakresie kształtowania i zarządzania przestrzenią miejską. Podczas Forum organizowanego przez miesięcznik “Zieleń Miejska” zostaną podjęte tematy, które już dziś stanowią nie lada wyzwanie dla zarządców zieleni miejskiej. Wśród nich, spędzająca sen z powiek, kwestia ujednolicenia standardów kształtowania zieleni w Polsce, o której opowiedzą przedstawiciele Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu.

Więcej informacji na www.gashow.pl

Czytaj więcej

Skomentuj