Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dofinansowania unijne

Wpisy

Wpisy

Opole: modernizacja oczyszczalni ścieków za 200 mln zł

Opolskie Wodociągi i Kanalizacja otrzymały dofinansowanie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla kompleksowej modernizacji oczyszczalni wraz z poprawą  gospodarki wodno-ściekowej. W środę podpisano umowę z wykonawcą prac.

Koniec pieniędzy na ścieki. Trwają prace nad nową perspektywą finansową

Pieniądze z Programu Infrastruktura i Środowisko na gospodarkę ściekową zostały wyczerpane. Trwają już jednak prace nad nową perspektywą finansową - poinformował Henryk Kowalczyk, minister środowiska.

Zmienione zasady w POIiŚ. Będą dodatkowe pieniądze

2 kwietnia Komisja Europejska podjęła decyzję o zmianach zapisów Programu Infrastruktura i Środowisko.

Będą pieniądze na rozwój sieci energetycznej w Wielkopolsce

Dofinansowanie ze środków unijnych otrzymała spółka Enea Operator i zostanie ono zostanie przeznaczone na projekt, który zwiększy potencjał sieci elektroenergetycznej w celu odbioru energii z OZE.

Pieniądze na gospodarkę odpadami. NFOŚiGW zaprasza na darmowe szkolenia

Bezpłatne szkolenia dla wnioskujących o pieniądze na gospodarkę odpadami zostaną przeprowadzone 12 kwietnia i 26 kwietnia w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Prawie 260 mln zł dofinansowania na kogenerację

27 projektów rozwijających wysokosprawną kogenerację otrzyma z Funduszu Spójności ponad 258 mln zł. 22 z nich to inwestycje m.in. w budowę instalacji kogeneracyjnych zasilanych gazem ziemnym. Kolejne pięć będzie wykorzystywało biomasę.
css.php