Tusk: Foxconn zaangażuje się w fabrykę półprzewodników na Dolnym Śląsku
Będziemy mieli na Dolnym Śląsku fabrykę półprzewodników we współpracy z Foxconnem, z którym ElectroMobility Poland (EMP) współpracuje ws. budowy fabryki w Jaworznie – zapowiedział we wtorek premier Donald Tusk podczas wydarzenia „Polska Inwestuje”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=733515112606231807)














