GreenPower i konferencja "Samodzielność Energetyczna Przedsiębiorstw" - relacja
Jednym z wydarzeń, które miało miejsce pierwszego dnia Targów GreenPower 2024, była Konferencja „Samodzielność Energetyczna Przedsiębiorstw”, zorganizowana przez redakcję czasopisma „Energia i Recykling” oraz firmę Abrys. Podczas tego spotkania eksperci omawiali różnorodne aspekty dążenia firm do osiągnięcia samodzielności energetycznej, kładąc nacisk na strategie i rozwiązania, które umożliwiają przedsiębiorstwom niezależność w zakresie zaopatrzenia w energię.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5920400432606241817)





