58,6 mln zł z KPO na wodę i ścieki. Podlaskie samorządy przyspieszają inwestycje
Podlaskie samorządy i spółki komunalne otrzymają łącznie 58,6 mln zł z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na inwestycje wodno-kanalizacyjne. Umowy wręczono w urzędzie marszałkowskim w Białymstoku. Projekty obejmują m.in. modernizację sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, systemów zaopatrzenia w wodę oraz oczyszczania ścieków. Realizacja ma zakończyć się do końca maja.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2852107502606232026)
























