Tusk: Polska zainwestuje bilion złotych w energetykę
Polska zainwestuje bilion złotych w ciągu najbliższej dekady w energetykę, infrastrukturę, linie przesyłowe, elektrownie – zapowiedział w środę premier Donald Tusk. Szef rządu, wraz z ministrami energetyki i aktywów państwowych, wziął udział w otwarciu konferencji PowerConnect w Gdańsku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5747833232606240319)











