Lubuskie samorządy otrzymały środki na naprawę szkód powodziowych
W województwie lubuskim, po powodzi, samorządy oraz firmy zajmujące się wodociągami otrzymały znaczące wsparcie finansowe w celu naprawy szkód. W środę, 26 marca 2025 roku, odbyło się uroczyste podpisanie umów, na mocy których przekazano dotacje na łączną kwotę 5 milionów złotych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=962736792606232113)





















