Szczecin. Nielegalny demontaż statku nad Odrą
Inspektorzy WIOŚ przy Odrze Wschodniej-Regalicy ujawnili nielegalny demontaż statku – poinformował w czwartek Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie. Statek jest demontowany bez zezwolenia i w sposób zagrażający środowisku naturalnemu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3749430162606232211)







