Dworce Przyjazne Pasażerom – Bytom na liście największych inwestycji
Szesnaście dworców kolejowych z woj. śląskiego zostało ujętych w nowym programie inwestycyjnym PKP SA „Dworce Przyjazne Pasażerom”. Wśród nich znalazł się zabytkowy dworzec w Bytomiu – jeden z kluczowych projektów w regionie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16718191012606231536)




![Najlepsza przestrzeń publiczna 2020 w Polsce - wyniki konkursu [ZDJĘCIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2021/01/kielce1-300x181.jpg.pagespeed.ce.926mbKPaKZ.jpg)
