Kolejny mikrolas w Gdańsku
Jak informuje UM Gdańsk, całe rodziny przyszły w sobotę, 22 marca, na poletko przy ul. Stolema 22 na Jasieniu, żeby sadzić szósty już mikrolas w Gdańsku. Sadzenie mikrolasu do inicjatywa Zakładu Utylizacyjnego oraz Miasta Gdańsk. Prezydent Gdańska wystąpiła w roli instruktorki, tłumacząc jak poprawnie sadzić drzewka i krzewy. Kolejne sadzenie - tym razem tysiąca dębów - już 29 marca na parkingu przy molo w Brzeźnie. A kolejny mikrolas będzie sadzony 12 kwietnia na Oruni Górnej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14334564122606231806)





