Kraków. MPK odebrało 37 nowych niskoemisyjnych autobusów Solaris
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie odebrało w poniedziałek 37 nowych niskoemisyjnych autobusów marki Solaris Urbino 12. Pojazdy zostały nabyte w formie leasingu, a ich wartość to blisko 60 mln zł netto. Zastąpią najbardziej wysłużone autobusy MPK.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1673216192606242159)








