Gliwice chcą być bardziej zielone. Miasto zapowiada nasadzenia tysięcy roślin
Zieleń miejska to nie tylko estetyka, ale przede wszystkim ekologia, poprawa jakości życia mieszkańców i ważny element nowoczesnej przestrzeni miejskiej. Stąd też w najbliższym czasie w Gliwicach nasadzone zostaną tysiące nowych roślin, w tym wiele drzew.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11056215642606241237)







