We Wrocławiu uruchomiono pilotażowy program odkomarzania za pomocą drona
We Wrocławiu ruszył pilotażowy program odkomarzania miasta za pomocą drona. Jak przekonują miejscy urzędnicy, bezzałogowiec pozwala dotrzeć tam, gdzie dostęp jest utrudniony: do starorzeczy, rozlewisk i gęstych szuwarów. Dzięki temu zabiegi mają być szybsze i skuteczniejsze.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14621869332606231645)






