Kandydat na prezydenta Krakowa: zostanie powołany ogrodnik miejski
Kandydat na prezydenta Krakowa Aleksander Miszalski ocenił, że w mieście potrzebny jest ogrodnik miejski. Jeśli poseł wygra w wyborach samorządowych, powołania takie stanowisko. Miejski ogrodnik miałby skoordynować działania jednostek odpowiedzialnych za zarządzanie zielenią w mieście.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11445362942606241630)




