Przemysł energochłonny apeluje o fundusze na inwestycje służące dekarbonizacji
Potrzebujemy funduszy na inwestycje dekarbonizujące produkcję - apelowały firmy energochłonne podczas konferencji Forum Odbiorców Energii Elektrycznej i Gazu. Przekonywały, że dzięki wsparciu same będą mogły inwestować w projekty, które zapewnią im tanią zieloną energię, bez kosztów przesyłu i dystrybucji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2478784952606231607)






