Warszawa wprowadza standard sadzenia drzew
W Warszawie obowiązuje już nowy standard sadzenia drzew, który ma ujednolicić zasady doboru gatunków, sadzenia i pielęgnacji drzew w przestrzeni miejskiej. Dokument został przyjęty zarządzeniem prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego i ma poprawić jakość nowych nasadzeń oraz zwiększyć trwałość zieleni miejskiej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6191463052606231245)























